Pulsator Fun Factory Stronic Surf turkusowy wibrator pulsacyjny Wyświetl

Pulsator Fun Factory Stronic Surf turkusowy wibrator pulsacyjny

Fun Factory Fun Factory

Nowy

Stronic Surf został wyprodukowany w Niemczech z niezwykle bezpiecznego medycznego silikonu medycznego przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Stronic Surf to pulsator, czyli gadżet wykorzystujący dla Twojej przyjemności mocne pchnięcia, tak aby jak najbardziej imitować ruchy frykcyjne i tym samym dostarczyć Ci niesamowitych orgazmów!

Użebrowana powierzchnia Surf dostarcza mocniejszej stymulacji, a jego fantastyczny kształt możesz wykorzystać również analnie. 

7 prędkości i 3 rytmy stymulacji - sama wybierz, czy masz dzisiaj ochotę na delikatne uwodzicielskie pieszczoty, czy też poniosą Cię wodze fantazji wprost w ramiona dziarskiego kochanka!

Chcecie pobawić się razem?

Stronic idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy zajmujecie się sobą np. oralnie. Gadżet został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić stymulację również bez użycia rąk. Po prostu podeprzyj go np. na poduszce albo połóż się wygodnie i voila! 

Chcesz więcej? Spróbuj mojej ulubionej podwójnej stymulacji!

Łechtaczka jest większa niż myślisz. To cała struktura, która otacza wulwę łukiem i wydłuża się głębiej do ciała. Zastosuj Stronic Surf do masażu łechtaczki od wewnątrz, głęboko poruszając ją całą. Połącz pulsacje z ulubionymi wibracjami zewnętrznego wibratora i przeżyj to!

Pomimo swojej mocy Stronic jest prawie niesłyszalny i pozwala na 45 minut zabawy na najwyższym ustawieniu. Również w wodzie.

Długość: 20,3cm

Penetracja: 14,2cm

Średnica: 4,5cm

Jeżeli szukasz mniejszego pulsatora zobacz Sundaze

Jeżeli chcesz czegoś większego z dodatkową stymulacją łechtaczki zobacz Fusion

Jeżeli interesuje Cię stymulacja punktu G zobacz G Stronic

Klasyczny kształt i większa moc? Zobacz Stronic Real Boss

- kompatybilny z lubrykantami na bazie wody

- NIEKOMPATYBILNY z lubrykantami silikonowymi i hybrydowymi

UWAGA - może być niebezpieczny dla osób z rozrusznikami serca

Więcej szczegółów

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

528,46 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Rodzaj stymulacji: Wibracje
Zasilanie: Akumulator
Sterowanie bezprzewodowe: NIE
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pulsatory

Blog

Visit our blog