Satisfyer 1 Pro plus vibration bezdotykowy stymulator łechtaczki Wyświetl

Satisfyer 1 Pro plus vibration bezdotykowy stymulator łechtaczki

Satisfyer Satisfyer

Nowy

Zanim przeczytasz opis muszę to napisać - według mnie Satisfyery wyposażone w funkcję podmuchu (w tym ten model) są GENIALNE. Mam, używam i uwielbiam!

Nie powodują również obtarć łechtaczki, ze względu na to, że pracują bezdotykowo. Zabawa z Satisfyerem przypomina pocałunki kochanka, które zawsze kończą się niesamowitym wybuchem.

Daj się ponieść niesamowitemu stymulatorowi, który rozpieści Twoją łechtaczkę! To eleganckie urządzenie wyposażone w 11 klasycznych poziomów i impulsów nacisku posiada również drugi silniczek, który zapewni Ci 10 cudownych trybów wibracji wokół łechtaczki.

Satisfyer Pro 1 plus Vibration obdaruje Cię eksplozją doznań podobną do seksu oralnego. Wszystkie te funkcje składają się w sumie na 110 różnych kombinacji. To Ty decydujesz jak intensywny ma być Twój orgazm oraz czy chcesz przeżywać go na swój ulubiony sposób, czy za każdym razem inaczej.

Zabierz swoje doznania gdziekolwiek zapragniesz! Dzięki wodoszczelności Satisfyer Pro 1 plus Vibration może obdarować Twoją łechtaczkę niesamowitym orgazmem nawet podczas kąpieli lub pod prysznicem.

Gadżet różni się od wersji Pro 3 vibration wygodną rączką, dzięki której zabawa solo jest dużo łatwiejsza.

Dostępny

154,39 zł

Materiał: Silikon
Rodzaj stymulacji: Bezdotykowa i wibracje
Zasilanie: Akumulator
Sterowanie bezprzewodowe: NIE
Dostępność: Od ręki

Wibratory łechtaczkowe

Blog

Visit our blog