Higiena intymna

Higiena intymna

Jest 50 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 50 przedmiotów

W tym dziale znajdziesz tampony bez sznurka, kubeczki menstruacyjne, zestawy do lewatywy czy Toy Cleanery.

Tampony bez sznurka przydają się w sytuacji, gdy potrzebujemy jeszcze większej dyskrecji np. podczas zabiegów w SPA, na basenie, czy po prostu chcemy uprawiać seks w trakcie okresu. Są zrobione z miękkiej gąbeczki, tak więc umożliwiają zbl...

W tym dziale znajdziesz tampony bez sznurka, kubeczki menstruacyjne, zestawy do lewatywy czy Toy Cleanery.

Tampony bez sznurka przydają się w sytuacji, gdy potrzebujemy jeszcze większej dyskrecji np. podczas zabiegów w SPA, na basenie, czy po prostu chcemy uprawiać seks w trakcie okresu. Są zrobione z miękkiej gąbeczki, tak więc umożliwiają zbliżenie i są niemalże niewyczuwalne przez partnera.

Kubeczki menstruacyjne są zamiennikami wielokrotnego użytku podpasek i tamponów. Nie tylko pozwalają nam zaoszczędzić pieniądze ale i są bardziej higieniczne i ekologiczne od standardowych środków higienicznych.

Zestawy do lewatywy, nakładki na prysznic lub klasyczne gruszki analne pozwalają na przygotowanie się do seksu analnego. Wiele osób boi się spróbować tego rodzaju zbliżenia z obawy o przykrą niespodziankę w trakcie, stąd też rośnie popularność akcesoriów do czyszczenia dupki.

Toy Cleanery to płyny do czyszczenia zabawek erotycznych i służą do ich dezynfekcji po klasycznym umyciu wodą.  

Less
Więcej