Masażery i motylki

Masażery i motylki

Jest 102 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 102 przedmiotów

 

Masażery typu Magic Wand są wibratorami zewnętrznymi dużej mocy, dzięki czemu możemy ich używać nie tylko do pobudzania stref erogennych ale i wykorzystywać w bardziej prozaiczny sposób czyli do masażu całego ciała. Gadżety te potrafią wywołać orgazm w mniej niż minutę dlatego polecam je paniom posiadającym mniej wrażliwą łechtaczkę oraz chcą...

 

Masażery typu Magic Wand są wibratorami zewnętrznymi dużej mocy, dzięki czemu możemy ich używać nie tylko do pobudzania stref erogennych ale i wykorzystywać w bardziej prozaiczny sposób czyli do masażu całego ciała. Gadżety te potrafią wywołać orgazm w mniej niż minutę dlatego polecam je paniom posiadającym mniej wrażliwą łechtaczkę oraz chcącym przeżyć wielokrotne orgazmy. Idealnie nadają się również do wspólnych zabaw - można np. przywiązać partnerkę do łóżka i pieścić do utraty tchu.

Motylki są urządzeniami wibracyjnymi, które stosuje się do ciągłego pobudzania łechtaczki i/lub pochwy. Są bardziej dyskretne niż klasyczne wibratory i możemy schować je pod bielizną. Niektóre z nich posiadają funkcję bezprzewodowego sterowania, dzięki czemu otrzymujemy ciekawy pomysł na zabawę w miejscu publicznym.

Less
Więcej

Blog

Visit our blog