Wibratory

Wibratory

Jest 518 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 518 przedmiotów

 

Wibratory klasyczne, wielofunkcyjne, stymulujące punkt G, stymulujące łechtaczkę, podgrzewane, reagujące na dźwięk, sterowane smartfonem...wybierz taki, który będzie idealny dla Ciebie!

Wibratory możemy podzielić na takie do penetracji oraz na takie do stymulacji zewnętrznej. Występują w różnych formach - od klasycznej sylwetki penisa, po ni...

 

Wibratory klasyczne, wielofunkcyjne, stymulujące punkt G, stymulujące łechtaczkę, podgrzewane, reagujące na dźwięk, sterowane smartfonem...wybierz taki, który będzie idealny dla Ciebie!

Wibratory możemy podzielić na takie do penetracji oraz na takie do stymulacji zewnętrznej. Występują w różnych formach - od klasycznej sylwetki penisa, po niejednokrotnie dziwnie wyglądające przedmioty. Ich wspólną cechą, jak nazwa wskazuje, jest funkcja wibracji. W zależności od modelu będą one mniej lub bardziej intensywne.

Oprócz klasycznych wibracji niektóre wibratory mogą oferować szereg niestandardowych funkcji, takich jak: ruch obrotowy i posuwisty, zginanie korpusu, podgrzewanie, pulsacje czy pchnięcia. Kierując się wyborem odpowiedniego gadżetu zwróćmy uwagę właśnie na to w jaki sposób będzie nas pieścił, jakie są jego wymiary, a także z jakich materiałów został wykonany.

Wibrator naturalny - to wibrator przypominający swoim wyglądem penisa. Najczęściej będzie wykonany z cyber skóry, czyli materiału przypominającego w dotyku nasze ciało. 

Wibrator klasyczny - to gadżet o prostym kształcie, bez żadnych ekstrawagancji. 

Wibratory króliczki - urządzenia z podwójnym silnikiem służące do jednoczesnej stymulacji pochwy i łechtaczki

Wibratory do punktu G - o widocznie zaznaczonej krzywiźnie, służące do stymulacji punktu G, a co za tym idzie wywołaniu kobiecego wytrysku

Wibratory łechtaczkowe - ich głównym celem jest masaż łechtaczki. Mogą być malutkie i dyskretne, a także wielkie i obdarzone naprawdę mocnym silnikiem (np. magic wand). Nie stosuje się ich do penetracji.

Wibratory dla par - gadżety, których możecie używać razem i wspólnie czerpać przyjemność

Pulsatory - urządzenia wykorzystujące siłę pulsacji, czyli pchnięć dzięki czemu zabawa z takim wibratorem zbliżona jest do seksu z partnerem.

Wibratory double penetration - wibratory do podwójnej penetracji, z co najmniej dwoma punktami masującymi do stymulacji waginalnej i analnej jednocześnie

Less
Więcej

Filtry

Sterowanie bezprzewodowe:

Blog

Visit our blog