Zapraszamy do naszej czytelni. 

W tym miejscu będziemy publikować artykuły zwiazane z szeroko rozumianą erotyką, począwszy od "instrukcji obsługi" gadżetów erotycznych, po informacje dotyczące kosmetyków intymnych i ich działania. Dział ten będzie sukcesywnie uzupełniany o nowe teksty. Zapraszamy i życzymy przyjemności!

 

Pierwszy raz w sex shopie

"Jeżeli nigdy wcześniej nie odwiedziłeś sex shopu może Ci się wydawać, że jest to miejsce rodem z horroru – ciemne wnętrza, krwistoczerwone  ściany, skórzane ubrania i nieznane przedmioty przywodzące na myśl narzędzia tortur. To jeszcze mógłbyś znieść, jednak wiesz, że na samym końcu tego przybytku stoi ON. Wiesz, że ON bacznie Ci się przygląda i zastanawia się jakież to dziwne zabawki wybierzesz dla siebie."

czytaj dalejKulki gejszy - z czym to się je?

"Kulki waginalne są polecane przez lekarzy ginekologów i położne, szczególnie po przebytym porodzie siłami natury. Dlaczego? Bo naprawdę działają! Przy kolejnej wizycie u swojego lekarza zapytaj czy powinnaś je stosować i jaki rodzaj kulek będzie dla ciebie odpowiedni. Absolutnie nie powinnaś się wstydzić zadając te pytania. Nie pytasz wszak o wibrator, który ma sprawiać przyjemność, a o przedmiot, który ma Ci pomóc. Gwarantuję Ci, że lekarz nie będzie zaskoczony ani zażenowany tym pytaniem - kulki do ćwiczenia mięśni kegla znane są od lat i używa ich wiele kobiet na całym świecie."

czytaj dalej


Higiena akcesoriów erotycznych

"Jak zapewne zauważyłeś akcesoria erotyczne wykonane są różnych materiałów. Do najpopularniejszych należą:

- silikon
- żel
- guma
- stal nierdzewna
- plastik
- szkło

W jaki sposób dbać o zabawki intymne i co zrobić abyśmy mogli cieszyć się nimi przez dłuższy czas?" 

czytaj dalej


Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania