Zestawy kulek

Zestawy kulek

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 przedmiotów

Zestawy kulek gejszy są nie tylko świetnym pomysłem na prezent ale i kosztowo wychodzą zdecydowanie korzystniej, niż gdybyśmy kupowali każdą z nich z osobna. Różnią się od siebie wagą i/lub rozmiarem, dzięki czemu możemy zmieniać je w zależności od stopnia zaawansowania. Najpierw używamy kulek najlżejszych i w miarę postępów zastępujemy je ciężs...

Zestawy kulek gejszy są nie tylko świetnym pomysłem na prezent ale i kosztowo wychodzą zdecydowanie korzystniej, niż gdybyśmy kupowali każdą z nich z osobna. Różnią się od siebie wagą i/lub rozmiarem, dzięki czemu możemy zmieniać je w zależności od stopnia zaawansowania. Najpierw używamy kulek najlżejszych i w miarę postępów zastępujemy je cięższymi.

Oprócz zestawów składających się z kilku kulek możemy zdecydować się na progresywne kulki gejszy. W tym przypadku otrzymamy w zestawie jedną lub dwie osłonki i wymienne wkłady w formie kuleczek o różnych wagach. Zasada postępowania jest identyczna - zaczynamy od najlżejszej opcji powoli przechodząc do cięższych.

Less
Więcej