Wibratory mini

Wibratory mini

Jest 70 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 70 przedmiotów

 

Małe wibratory, czyli kieszonkowe wersje pełnowymiarowych gadżetów przydają się w szczególności, gdy potrzebna jest dyskrecja lub gdy mamy zamiar wybrać się w podróż i spakowanie większego sprzętu jest kłopotliwe. Mogą również służyć jako jednostki wibrujące podczas gry wstępnej - na przykład do stymulacji łechtaczki albo innych wrażliwych mi...

 

Małe wibratory, czyli kieszonkowe wersje pełnowymiarowych gadżetów przydają się w szczególności, gdy potrzebna jest dyskrecja lub gdy mamy zamiar wybrać się w podróż i spakowanie większego sprzętu jest kłopotliwe. Mogą również służyć jako jednostki wibrujące podczas gry wstępnej - na przykład do stymulacji łechtaczki albo innych wrażliwych miejsc takich jak sutki, czy główka penisa.

Oprócz klasycznie wyglądających wibratorów warto spojrzeć na bullety, czyli jednostki wibracyjne oraz na wibratory, które możemy założyć na palec. Te pierwsze są niejako częściami zamiennymi innych zabawek ponieważ wykorzystuje się w wielu modelach gadżetów. Te drugie mogą być delikatniejszą alternatywą dla wibratorów łechtaczkowych lub służyć do szperania w różnych ciekawych miejscach.

Less
Więcej

Blog

Visit our blog