Kulki gejszy

Kulki gejszy

Jest 52 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 52 przedmiotów

Kulki gejszy można stosować do ćwiczeń mięśni kegla lub dla samej przyjemności. Do wyboru mamy kulki ciche, z mniejszą kuleczką w środku lub wibrujące.

Kulki ciche - nie mają mniejszej kulki w środku i dzięki temu są dyskretne oraz idealnie nadają się do ćwiczeń. Kulki do ćwiczeń mięśni kegla warto kupować w zestawach. Nie dość, że koszt pojedy...

Kulki gejszy można stosować do ćwiczeń mięśni kegla lub dla samej przyjemności. Do wyboru mamy kulki ciche, z mniejszą kuleczką w środku lub wibrujące.

Kulki ciche - nie mają mniejszej kulki w środku i dzięki temu są dyskretne oraz idealnie nadają się do ćwiczeń. Kulki do ćwiczeń mięśni kegla warto kupować w zestawach. Nie dość, że koszt pojedynczej zabawki w takim zestawie jest dużo mniejszy, niż jakbyśmy kupowali każdą kulkę z osobna, to dodatkowo mamy do dyspozycji zabawki o różnych wagach, dzięki czemu możemy wymieniać je w miarę naszych postępów.

Kulki z mniejszą kuleczką w środku - można stosować je do ćwiczeń ale w niektórych modelach taką odbijającą się od ścianek kuleczkę może być słychać, tak więc przeważnie są wybierane do sprawiania przyjemności. 

Kulki wibrujące - one również nadają się zarówno do ćwiczeń, jak i do zabawy. Dzięki silniczkowi w środku możemy ich używać również jako małych masażerów łechtaczki, czy sutków. Niektóre z nich są również bezprzewodowe, dzięki czemu możemy pobawić się z partnerem.

Kulki podwójne będą idealne dla większości kobiet, jednakże jeżeli masz krótszą pochwę, lub np. tyłozgięcie macicy to warto zastanowić się nad zabawką złożoną z kulki pojedynczej.

Less
Więcej