Dildo na przyssawce od Adrien Lastic
Wykonane z opatentowanego materiału Silexpan, który pod wpływem temperatury zmienia swoje właściwości.
Ogrzewaj je przez maksymalnie 2 minuty we wrzącej wodzie - stanie się ugniatalne i bardziej miękkie. Nie martw się - Hitsens powróci do swojego pierwotnego kształtu nawet gdy mocniej go ugnieciesz :)
Włóż je do lodówki lub zamrażalnika - stanie się bardzo twarde
Dodatkowym atutem tej zabawki jest jej przyssawka. Duża, mocna i wykonana w jednej formie co reszta gadżetu. Dzięki czemu ryzyko uszkodzenia przyssawki jest zminimalizowane.
Dzięki prostej formie, oraz minimalnej giętkości Hitsens idealnie nadaje się do peggingu lub innych zabaw wymagających podpięcie pasa.
Długość: 17cm
Średnica max: 4 cm
Bez ftalanów i innych paskudztw
Zapakowane w pudełko
Dostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Prosimy podać adres e-mail poniżej i zapisać się do powiadomienia a powiadomimy cię o dostępności produktu:
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Materiał: | Silexpan |
Rodzaj stymulacji: | Manualna |
Dostępność: | Od ręki |
Blog
Czy warto kupić magic wanda od Fun Factory?
Nowe kolekcja od Gvibe, czyli mniejsze chmurkowe wibratory!
A co jeżeli Ci powiem, że to nowa, lepsza wersja kultowego Lusha?