Fun Factory Tiger wibrator czerwień indyjska Wyświetl

Fun Factory Tiger wibrator czerwień indyjska

Fun Factory Fun Factory

Nowy

TIGER: DRAPIEŻNIK POŚRÓD WIBRATORÓW.

Wielozadaniowy gadżet, którego pokochają wszyscy Ci, którzy cenią sobie multifunkcyjne zabawki z najwyższej półki.

Tiger został wyprodukowany w Niemczech z niezwykle bezpiecznego medycznego silikonu, który zapewnia komfort użytkowania, jak i zachowanie higieny.

Intensywne doznania zapewnia mocny silnik oraz prążkowana faktura. Korpus wykonany w technologii FlexiFUN™ jest elastyczny i rusza się razem z Tobą. Od samego początku możecie poczuć jego rozkoszne użebrowania, niezależnie od tego czy używacie go waginalnie, czy analnie. Specjalnie zakrzywiony kształt dociera bowiem nie tylko do punktu G ale doskonale sprawdzi się podczas stymulacji prostaty.

Intuicyjny panel sterowania połączony z wygodnym uchwytem pozwoli wam wspólnie przeżywać cudowne chwile. Tiger jest wodoodporny i w pełni zanurzalny - bawcie się w wannie lub pod prysznicem.

Długość całkowita: 22,5cm

Średnica: 4cm

Waga: 266g

Gadżet ma wbudowany akumulator, nie musisz kupować baterii.

6 prostych wibracji + 6 różnych rytmów

Blokada podróżna

45 minut zabawy na najwyższym ustawieniu

Kompatybilny z lubrykantami na bazie wody, niekompatybilny z lubrykantami na bazie silikonu

Więcej szczegółów

Dostępny

341,46 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Rodzaj stymulacji: Wibracje
Zasilanie: Akumulator
Sterowanie bezprzewodowe: NIE
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Akcesoria i gadżety

Blog

Visit our blog