Jesteś z Warszawy i chcesz otrzymać swoje gadżety erotyczne niemal natychmiast?

1. Wejdź na GLOVO i wybierz z menu "Szybka dostawa". 

2. Sprawdź, czy usługa jest dostępna w Twojej lokalizacji i jaki jest jej koszt. W tym celu wpisz nasz adres w pole "Skąd?" oraz adres dostawy.

Adres sklepu

Bezpruderyjnie.pl

Gustawa Morcinka 5/8, Warszawa

3. Jeżeli dostawa jest możliwa zadzwoń do nas pod numer 518 24 24 27 i zapytaj czy wszystkie produkty, które chcesz kupić są dostępne. 

4. Po potwierdzeniu dostępności zrób zamówienie w sklepie i koniecznie wybierz opcję szybkich płatności poprzez Przelewy24, a jako sposób dostawy "Odbiór w sklepie".

5. Po złożeniu zamówienia zostanie mu nadany numer.

6. Sprawdź czy płatność się powiodła i czekaj na telefon od nas z informacją o spakowanym zamówieniu.

7. Po potwierdzeniu przez nas telefonicznie informacji, że zamówienie jest spakowane ponownie wejdź do aplikacji Glovo i wpisz w pole "Czego potrzebujesz" numer zamówienia.

8. Zamów kuriera Glovo po odbiór Twojej paczki.

 

Pozostałe informacje

Twoja paczka zostanie dyskretnie zapakowana w zapieczętowaną torbę lub karton aby nikt nie dowiedział się co konkretnie jest w środku.

Koszt dostawy jest zależny od Glovo, nie mamy na niego wpływu.

Pamiętaj aby w zamówieniu wpisać poprawny numer telefonu, jest on konieczny do skontaktowania się z Tobą przy potwierdzaniu zamówienia.

Niektóre przedmioty, w szczególności o dużych gabarytach lub wadze nie będą kwalifikowały się do wysyłki (kurierzy najczęściej mają do dyspozycji specjalne plecaki z ograniczoną przestrzenią).

Możesz również zamówić nasze produkty bezpośrednio na GLOVO (Sklepy i kwiaty -> Sex Shop->Bezpruderyjnie.pl) ale ceny za poszczególne towary będą wyższe ze względu na prowizję. Asortyment również jest w tym miejscu ograniczony.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania