Fun Factory Bouncer dildo z ruchomymi kuleczkami czerwone Wyświetl

Fun Factory Bouncer dildo z ruchomymi kuleczkami czerwone

Fun Factory Fun Factory

Nowy

 

Bouncer został wyprodukowany w Niemczech z niezwykle bezpiecznego medycznego silikonu medycznego przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Ta zaawansowana technologicznie zabawka kryje w sobie mały sekret - w małych przestrzeniach znajdują się ciężkie kuleczki, które uwalniają rozkoszne drżenie z każdym Twoim ruchem, dzięki czemu przyjemność jest potęgowana aż do samego końca!

Technologia wykorzystuje energię kinetyczną dlatego dildo nie posiada w środku silniczka, ani żadnej elektroniki. Dzięki temu jest ekologiczny i zawsze gotowy sprawić Ci przyjemność.

- wykonany z silikonu klasy medycznej

- hipoalergiczny

- łatwy do utrzymania w czystości

- wodoodporny

- zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech

- idealny do peggingu

- kulkowy kształt dla jeszcze intensywniejszej stymulacji

- gładziutki w dotyku

- kompatybilny z lubrykantami na bazie wody

- NIEKOMPATYBILNY z lubrykantami silikonowymi i hybrydowymi

Długość: około 18 cm

Średnica: około 3,8 cm

Więcej szczegółów

Dostępny

235,69 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Rodzaj stymulacji: Kulka w środku
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dilda na przyssawce

Blog

Visit our blog