Fun Factory Amor dildo 13,5 x 3,5 tęczowy Wyświetl

Fun Factory Amor dildo 13,5 x 3,5 tęczowy

Fun Factory Fun Factory

Nowy

 Pride edition, Rainbow edition - dumne, tęczowe dildo AMOR wyraża miłość, która jest dla wszystkich bez wyjątku! Radosne, zapraszające i otwierające serca! Zaproś go do swojego domu.

Amor został wyprodukowany w Niemczech z niezwykle bezpiecznego silikonu medycznego przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Smukły kształt, wyraźnie zaznaczona główka, niewielkie wymiary i solidna podstawa sprawiają, że jest to gadżet uniwersalny i gotowy do zastosowania w niemal każdej pozycji (polecam go również osobom początkującym)

Amor ma idealnie zaprojektowaną płaską podstawę, dzięki czemu przyczepia się do płaskich, poziomych i gładkich powierzchni, oraz z powodzeniem może być stosowany z pasami strap on.

Zabawka jest cudownie sprężysta ale jednocześnie nie opadająca, tak więc szybka penetracja nie sprawi jej żadnego problemu - trafi tam gdzie trzeba!

- wykonany z silikonu klasy medycznej

- hipoalergiczny

- łatwy do utrzymania w czystości

- wodoodporny

- zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech

- sprężysty

- idealny do peggingu

- uniwersalny

- gładziutki w dotyku

- kompatybilny z lubrykantami na bazie wody

- NIEKOMPATYBILNY z lubrykantami silikonowymi i hybrydowymi

Długość: 13,5cm

Średnica: 3,5cm

Więcej szczegółów

Dostępny

178,78 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Rodzaj stymulacji: Manualna
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Dilda na przyssawce

Blog

Visit our blog