Fun Factory Limba Flex L dildo 18 x 4,2 cm granatowy Wyświetl

Fun Factory Limba Flex L dildo 18 x 4,1 cm granatowy

Fun Factory Fun Factory

Nowy

 

Limba Flex została wyprodukowana w Niemczech z niezwykle bezpiecznego silikonu medycznego przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Limba Flex L to ukłon w stronę osób, dla których więcej znaczy lepiej. Jest podobnej długości co jej siostra w rozmiarze M ale za to szersza i bardziej mięsista.

Idealna zarówno do penetracji waginalnej, jak i peggingu - gładko wchodzi i wychodzi dzięki główce w kształcie klina ułatwiającej aplikację oraz powierzchni bez żeberek, rowków i kulek.

Fun Factory Limba flex L

Ta zaawansowana technologicznie zabawka pozwala na odginanie jej do pozycji, w której stymulacja sprawia Ci największą przyjemność! Kluczowe dla Limby jest to, że zostaje w pozycji, którą wybierzesz dopóki nie zechcesz zmienić jej kształtu!

Doskonale nadaje się do czerpania przyjemności z różnych kształtów, a także stymulacji prostaty i punktu G, czyli wszędzie tam gdzie ważny jest docisk na wybranym punkcie.

Próbujcie solo lub razem odnaleźć wasze ulubione ustawienie, gadżet posiada bowiem przyssawkę, dzięki czemu przyczepia się do płaskich i gładkich powierzchni, oraz z powodzeniem może być stosowana z pasami strap on. 

Przyssawka jest estetyczna i mocno przywiera do gładkich powierzchni poziomych. Tak jak i inne Limby od Fun Factory tutaj również otrzymujemy przyssawkę wykonaną z tego samego odlewu co zabawka, dzięki czemu nie odpadnie ona nawet po dłuższym użytkowaniu.

- wykonana z silikonu klasy medycznej

- hipoalergiczna

- łatwa do utrzymania w czystości

- wodoodporna

- zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech

- idealna do peggingu

- węższa główka dla łatwiejszej penetracji

- gładziutka w dotyku

- kompatybilna z lubrykantami na bazie wody

- NIEKOMPATYBILNA z lubrykantami silikonowymi i hybrydowymi

Długość: 18,1 cm

Średnica: 4,1 cm

Więcej szczegółów

Dostępny

260,08 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Rodzaj stymulacji: Manualna
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Dilda na przyssawce

Blog

Visit our blog