Strap-on-me silikonowe dildo dual density L cieliste Wyświetl

Strap-on-me silikonowe dildo dual density L cieliste

strap-on-me strap-on-me

Nowy

Podwójna gęstość dla realnych doznań

Tak delikatne i w dotyku zbliżone do ludzkiego ciała, że naprawdę trudno uwierzyć, iż jest to najwyższej jakości silikon, a nie cyberskóra.

Dilda od Strap-on-me charakteryzują się niezwykle miękką i jedwabiście gładką powierzchnią tak abyście mogli cieszyć się realnymi doznaniami na własnej skórze. Ponadto, ten model wykonany został w technologii podwójnej gęstości i posiada odginalny korpus. To oznacza, że możesz odginać swoje dildo w różne strony tak jakby miało w środku swój własny kręgosłup!

Jest to doskonała opcja dla osób, które chcą aby dildo w trakcie penetracji dopasowywało się do ciała i było niezwykle delikatne.

Gadżet idealnie nadaje się zarówno do stymulacji waginalnej, jak i analnej. Posiada przyssawkę wykonaną z tego samego odlewu co reszta, tak więc nie będziecie musieli obawiać się, że w trakcie akcji oderwie się od zabawki.

Jeżeli o mnie chodzi to jestem zakochana w tym konkretnie materiale. Nigdy wcześniej żaden rodzaj silikonu nie zrobił na mnie takiego wrażenia.

Genialnie gładki i miękki silikon - dla realnych doznań

Główka w kształcie klina - łatwiejsza aplikacja

Elastyczne, odginalne i dopasowujące się do ciała

Jednolita przyssawka

Woreczek do przechowywania w zestawie

Rozmiar L

Długość: około 19 cm

Średnica: około 3,7 cm

Zapakowane w pudełko

strap-on-me dual density bendable dildo

Więcej szczegółów

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

203,17 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: Silikon
Rodzaj stymulacji: Manualna
Dostępność: Od ręki

Stworzona w 2018 roku marka Strap-On-Me na nowo odkrywa świat przedmiotów przyjemności, łącząc innowacje techniczne i nową minimalistyczną estetykę.


Zainspirowani światem mody i designu, karmieni chęcią dzielenia się i chęcią odkrycia wolnej i satysfakcjonującej seksualności z wyrafinowaniem tworzą na nowo serię gadżetów erotycznych, aby stały się przedmiotami pożądanymi, funkcjonalnymi i innowacyjnymi. Wszystkie ich kolekcje są skierowane do odkrywców i poszukiwaczy przygód przyjemności, bez względu na ich orientację seksualną, płeć czy przynależność.

Dilda na przyssawce

Blog

Visit our blog