Fun Factory Boss dildo 18 x 4,4 cm różowe Wyświetl

Fun Factory Boss dildo 18 x 4,4 cm różowe

Fun Factory Fun Factory

Nowy

 

Boss został wyprodukowany w Niemczech z niezwykle bezpiecznego medycznego silikonu medycznego przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Biorąc pod uwagę jego imponujące rozmiary oraz atrakcyjny wygląd jest to gadżet dla osób, które pragną jeszcze więcej od gadżetów erotycznych.

Gadżet ma idealnie zaprojektowaną płaską podstawę, dzięki czemu przyczepia się do płaskich, poziomych i gładkich powierzchni, oraz z powodzeniem może być stosowany z pasami strap on.

Dodatkowymi atutami jest wygięty kształt oraz żyłki, które powodują jeszcze większe doznania podczas stymulacji zarówno waginalnej, jak i analnej

Dildo Boss od Fun Factory jest cudownie sprężyste ale jednocześnie nie opadające, tak więc szybka penetracja nie sprawi mu żadnego problemu - trafi tam gdzie trzeba!

- wykonany z silikonu klasy medycznej

- hipoalergiczny

- łatwy do utrzymania w czystości

- wodoodporny

- zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech

- sprężysty

- idealny do peggingu

- widocznie zaznaczona główka

- gładziutki w dotyku

- kompatybilny z lubrykantami na bazie wody

- NIEKOMPATYBILNY z lubrykantami silikonowymi i hybrydowymi

Długość: 17,9cm

Średnica: 4,4cm

Więcej szczegółów

Dostępny

170,65 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Wibracje: NIE
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dilda

Blog

Visit our blog