TENGA Air-Tech Squeeze Regular masturbator ssący Wyświetl

TENGA Air-Tech Squeeze Regular masturbator ssący

TENGA TENGA

Nowy

Poznaj połączenie mięciutkiej komory, poduszki powietrznej i użebrowanej struktury serii Air-Tech, które pieszczą od początku do samego końca.

Seria Air-Tech została stworzona do odwzorowania ssania o jakim marzysz i jakie już teraz jest w zasięgu Twojej ręki!

Ale to nie wszystko!

System Squueze charakteryzuje się ściśliwą obudową, dzięki której uzyskasz tak intensywne doznania na jakie masz w danej chwili ochotę. 

Wersja REGULAR - dla tych, którzy lubią klasyczne wersje masturbatorów TENGA. Średnia twardość materiału wykorzystanego do stworzenia komory będzie odpowiednia również na samym początku przygody z marką.

- wielokrotnego użytku

- miękkie komory z poduszkami powietrznymi

- zakryj otwór powietrzny aby uzyskać doskonałe wrażenia ssania

- elastyczna obudowa do kontroli mocy zacisku

- grubszy punkt wejścia (stymuluje od samego początku)

- mocno osadzony otwór (poprawia czucie na końcu)

- ergonomiczny kształt opakowania (lepszy chwyt)

 

Jak używać masturbatora Tenga? To bardzo proste – po rozpakowaniu swojej Tengi po prostu otwórz ją, wyjmij znajdującą się wewnątrz próbkę lubrykantu i zaaplikuj go do wewnątrz. To wszystko – możesz przystąpić do akcji! Gdy już skończysz, wyjmij wewnętrzną część i umyj ją pod bieżącą wodą, po czym wytrzyj do sucha ręcznikiem i umieść z powrotem wewnątrz.

Tenga to japońska firma znana jako innowator w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych, lub po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji. Marka ta powstała w 2006 r. w Japonii.  Jej pomysłodawca i założyciel, Koichi Matsumoto, który wcześniej pracował w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć zabawkę erotyczną, która będzie oferować Panom osiągnięcie najwyższej jakości wrażeń z masturbacji, przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnego i estetycznego wzornictwa. Tak powstała Tenga – wysoce ergonomiczne narzędzie zbudowane w zgodzie z tym, jak działa męski organizm. W 2007 r. Tenga sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swojego pionierskiego urządzenia, które szybko stało się jednym z najpopularniejszych seks-gadżetów w Japonii i na całym świecie, w tym także w Polsce.

 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

97,48 zł

Materiał: TPE/żel
Rodzaj stymulacji: Manualna
Dostępność: Od ręki

Masturbatory

Blog

Visit our blog