Swede Senze Divinity grapefruit i pomarańcza olejek do masażu 75ml Wyświetl

Swede Senze Divinity grapefruit i pomarańcza olejek do masażu 150 ml

Swede Swede

Nowy

Wysokiej jakości wegański olejek do masażu wyprodukowany na bazie naturalnych składników. Skład produktu jest z jednej strony prosty, a z drugiej zawiera naturalne oleje, które nie tylko są dobrze tolerowane przez skórę, ale i mają właściwości pielęgnacyjne.

Nie znajdziemy tutaj tańszych olei mineralnych i kontrowersyjnych konserwantów. Dodatek olejków eterycznych wprowadza przyjemną atmosferę do sypialni i pozwala w pełni się zrelaksować.

Jeżeli chcesz to możesz podgrzać olejek w kąpieli wodnej przed nałożeniem go na ciało. Wlej olej, którego zamierzasz użyć, do małej szklanki i włóż do miski z gorącą wodą na pięć minut. Ciepła woda z kranu o temperaturze około 45 stopni Celsjusza wystarczy.

Olejki zastosowane do produkcji: migdałowy, avocado, macadamia, konopny

Olejki eteryczne: grapefruit, palmarosa, petitgrain

Dodatki pielęgnacyjne: witamina E, Aloe Vera

- naturalny skład

- wegański

- z naturalnymi olejkami eterycznymi

150 ml

Wyprodukowano w Szwecji

Skład: Almond Oil, Avocado Oil, Macadamia Oil, Hemp Seed Oil, Aloe Vera, Essential Oils; Grapefruit, Palmarosa, Petitgrain, Vitamin E, D-limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Citral

Dostępny

56,83 zł

Materiał: Inny
Dostępność w sklepie: Od ręki

Pasją Swede Globals jest opracowywanie produktów miłosnych według własnych marzeń i fantazji, a firma chce wprowadzać na rynek innowacje - nie tylko więcej takich samych w nowych kształtach.

Olejki i żele do masażu

Blog

Visit our blog