Swede Senze Ecstatic Jasmine  Ylang Ylang olejek do masażu 150 ml Wyświetl

Swede Senze Ecstatic Jasmine Ylang Ylang olejek do masażu 150 ml

Swede Swede

Nowy

Wysokiej jakości wegański olejek do masażu wyprodukowany na bazie naturalnych składników. Skład produktu jest z jednej strony prosty, a z drugiej zawiera naturalne oleje, które nie tylko są dobrze tolerowane przez skórę, ale i mają właściwości pielęgnacyjne.

Nie znajdziemy tutaj tańszych olei mineralnych i kontrowersyjnych konserwantów. Dodatek olejków eterycznych wprowadza przyjemną atmosferę do sypialni i pozwala w pełni się zrelaksować.

Jeżeli chcesz to możesz podgrzać olejek w kąpieli wodnej przed nałożeniem go na ciało. Wlej olej, którego zamierzasz użyć, do małej szklanki i włóż do miski z gorącą wodą na pięć minut. Ciepła woda z kranu o temperaturze około 45 stopni Celsjusza wystarczy.

Olejki zastosowane do produkcji: migdałowy, avocado, macadamia, konopny

Olejki eteryczne: jaśmin i ylang-ylang

Dodatki pielęgnacyjne: witamina E, Aloe Vera

- naturalny skład

- wegański

- z naturalnymi olejkami eterycznymi

150 ml

Wyprodukowano w Szwecji

Skład: Almond Oil, Avocado Oil, Macadamia Oil, Hemp Seed Oil, Aloe Vera, Essential Oils; Jasmine, Ylang ylang, Vitamin E, Geraniol, D-limonene, , Linalool, Farnesol, Eugenol, Citral

Dostępny

56,83 zł

Materiał: Inny
Dostępność w sklepie: Od ręki

Pasją Swede Globals jest opracowywanie produktów miłosnych według własnych marzeń i fantazji, a firma chce wprowadzać na rynek innowacje - nie tylko więcej takich samych w nowych kształtach.

Olejki i żele do masażu

Blog

Visit our blog