Fun Factory Devil wibrator malinowy Wyświetl

Fun Factory Devil wibrator malinowy

Fun Factory Fun Factory

Nowy

Devil został wyprodukowany w Niemczech z niezwykle bezpiecznego medycznego silikonu medycznego przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa.

Elastyczny, miękki o figlarnym wyglądzie posiada również stymulator łechtaczki, dzięki czemu sprosta wymaganiom bardziej wymagających Pań.

Pomimo, że jest na baterie jego silnik wytwarza mocne, mruczące wibracje o niskiej częstotliwości niespotykane w przypadku wibratorów z tym typem zasilania.

Dodatkowo, silnik pracuje do samego końca, nie tracąc nic na mocy aż do wyłączenia się wibratora, kiedy bateria zostanie całkowicie wyczerpana.

Jeżeli zamiast klasycznych baterii posiadasz akumulatorki to możesz ładować je bezpośrednio w zabawce. W tym celu należy dokupić osobno kabelek USB Fun Factory.

Wibrator na baterie - najmocniejszy na rynku

Figlarny kształt

Stymulator łechtaczki

Główka, która pieści punkt G

Elastyczny

Wodoszczelny

Bezpieczny silikon medyczny

Wyprodukowany w Niemczech

4 wibracje ciągłe o zróżnicowanej mocy + 6 interwałów

Blokada podróżna

Długość: 20,2cm

Średnica: 2,4-4,0cm

Możliwość ładowania akumulatorków w zabawce (akumulatorki i kabel USB Fun Factory należy dokupić oddzielnie)

Szukasz czegoś o mniejszej mocy? Zobacz Ocean

Szukasz czegoś o mniejszej mocy i węższego bez stymulatora łechtaczki? Zobacz Jazzie

Szukasz czegoś mini bez stymulatora łechtaczki? Zobacz Jam

Szukasz czegoś o naturalnym kształcie? Zobacz Mr Boss

Więcej szczegółów

Dostępny

203,17 zł

Można stosować z lubrykantami na bazie wody. Czyścić za pomocą wody z dodatkiem płynu do higieny intymnej lub preparatów do czyszczenia zabawek intymnych.

Materiał: silikon medyczny
Rodzaj stymulacji: Wibracje
Zasilanie: Bateryjne
Sterowanie bezprzewodowe: NIE
Dostępność: Od ręki

Fun Factory to czołowa marka wysokiej jakości zabawek erotycznych wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Marka słynie z kolorowych zabawek erotycznych o fantazyjnych kształtach, wielokrotnie nagradzanych za design. Dzięki Fun Factory klienci mogą cieszyć się swoim życiem seksualnym, wprowadzając w nie urozmaicenia i zapobiegając monotonii. Wszystkie gadżety produkowane są w Niemczech - Made in Germany to ważne hasło jakości, której klienci mogą zaufać.


Butiki firmowe Fun Factory zaprojektowane przez światowej sławy designera Karima Rashida przypominają galerie sztuki współczesnej. W Polsce zabawki Fun Factory dostępne są w najlepszych sklepach erotycznych i na oficjalnej stronie Fun Factory.

Wibratory króliczki

Blog

Visit our blog